Hafta içi 08: 00 - 17:00 arası

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Biz Kimiz

Babamız ve firma kurucumuz olan Melik Karacaoğlu, 1972 yılında ortaklıkla başladığı meslek hayatında bölgemizdeki ilk kaynak makinesi ve voltaj regülatörü üreticisi olarak ün kazandı. Bu alandaki tecrübesi ve bilgi donanımıyla 1994 yılında Bilgin Metal Elektrik San.ve Tic. şirketini kurdu.

Firmamız, 2009 yılında potansiyel iş hacmi ve çağın gerekleri doğrultusunda kurumsallaşarak Bilgin Endüstriyel Sanayi Makineleri Ltd.Şti. adını aldı.

Bilgin Endüstriyel, kaliteden ödün vermeden üretim kapasitesini arttırarak, sektördeki pazar payını genişletmiş ve tercih edilen bir marka olmuştur . Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek enerji ve endüstriyel alanda ki ihtiyaçlara, alternatif çözümler yaratma amacıyla sürekli kendisini yenilemektedir.

2011 yılında Solar Panel Sistem kurulumu alanındaki yatırımları ve çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekmiştir.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, Türkiye nin her yerinden 7/24 ulaşılabilen Çağrı Merkezi ile müşterilerinin yanında olmuştur. Problemin doğduğu andan itibaren 24 saat içinde müşterisine ulaşarak satış sonrası hizmetteki iddiasını kanıtlamıştır. Bilgin Endüstriyel, satış sonrası hizmet ve ürün tedariki için gerekli tüm kalite belgelerine sahiptir ve sürekli yeni projelerle bu alandaki öncülüğünü devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Sahip olduğumuz belgeler,

Marka Tescil Belgesi

CE

TSE HYB

T.C Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı garanti belgeleri

T.C Sanayi ve Ticaret Bakanlığından onaylı hizmet yeri yeterlilik belgesi

Amacımız, kaliteden ödün vermeden hızla gelişen teknolojiye paralel kendini geliştiren, yenilikçi, rekabetçi bir firma olarak yurtiçi ve yurtdışı pazarda tercih edilen bir marka olmaktır.