Hafta içi 08: 00 - 17:00 arası

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Gizlilik Politikası

Bilgin Endüstriyel San. Mak. Ltd. Şti, kullanıcıların www.bilginendustriyel.com.tr sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Bilgin Endüstriyel San. Mak. Ltd. Şti, işbu Gizlilik Politikasında tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Bilgin Endüstriyel San. Mak. Ltd. Şti, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

Bilgin Endüstriyel San. Mak. Ltd. Şti, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Bilgin Endüstriyel San. Mak. Ltd. Şti gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.bilginendustriyel.com.tr sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Bilgin Endüstriyel San. Mak. Ltd. Şti herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bilgin Endüstriyel San. Mak. Ltd. Şti, kullanıcılara ve kullanıcıların www.bilginendustriyel.com.tr sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Bilgin Endüstriyel San. Mak. Ltd. Şti, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.bilginendustriyel.com.tr sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Bilgin Endüstriyel San. Mak. Ltd. Şti ın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.bilginendustriyel.com.tr sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.